Reptisk dodává populární kalendáře do pěti zemí

06.12.2023

Pokud v těchto dnech sledujete v okolí ulic Slezská a U Kasáren zvýšený pohyb dodávek přepravních služeb, pak víme docela přesně, za kým jezdí. Přijíždějí do rodinné tiskárny Reptisk, aby v ní převzaly tisíce vánočních balíčků určených k doručení po celé republice.

Jesenická firma je totiž významným českým výrobcem na míru vytvořených fotokalendářů, fotoknih a fotomagnetů, které jsou velmi oblíbeným dárkem pod stromeček. V tiskárně rodiny Pavlištových se dvě šest metrů dlouhé linky od listopadu do 23. prosince prakticky nezastaví. V právě probíhající předvánoční špičce musí vytisknout až 2 tisíce kalendářů za hodinu, aby z nich zaměstnanci Reptisku následně zkompletovali stovky zásilek. Proto ta pošťácká auta.

Fotokalendář z vlastních fotek je pro tiskárnu nejvýznamnějším artiklem. Dost tomu přispívá i uživatelsky velmi přívětivá webová aplikace, ve které si zákazník sám nahraje a upraví fotografie, navolí velikost a design kalendáře a ten pak "na dvě kliknutí" objedná. No a když je pak každá zakázka vstupenkou do soutěže o ceny v hodnotě 50 tisíc korun, není divu, že přepravním službám na rampě Reptisku naloží stovky zásilek denně.

Není bez zajímavosti, že s fotoprodukty už firma prorazila ve čtyřech zemích. Kromě domovského Česka jsou to zejména Slovensko a Maďarsko, ale objednávky chodí s Německa i Rakouska a další trhy jsou v hledáčku.

Fajn vidět expandovat místní firmu, aniž by k tomu nutně potřebovala dálnici ;-)

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.