Reflex si hezky popovídal se Štěpánem Kozubem

07.08.2021

Aktuální rozhovor Štěpána Kozuba s redaktorem týdeníku Reflex Čestmírem Strakatým stoprocentně potěší všechny ženy a dívky. Ostravský herec se o nich vyjadřuje s velkou úctou. Vlastně celý rozhovor je docela otevřená zpověď chlapa, kterého jsme si zvykli v poslední době vídat skoro výhradně v komických polohách.

Ve studiu Reflexu Štěpán mluvil o svém vztahu k herectví, které je pro něj stále těžší. Protože on si nakládá tlak už sám o sobě, ne tak, když se k tomu přidává stále větší očekávání diváků. Inspirativní je, že se stal hercem navzdory všemu, co si v jeho dětství myslelo o tomhle nápadu jeho okolí. Vážení, sněte a jděte si za tím, funguje to.

V neposlední řadě je nutné ocenit, že ačkoli kultura byla pandemií postižena dosti významně, patřil v ní Štěpán Kozub v posledním roce k jedné z nejvýraznějších postav ukazující celé branži, jak důležité je neustále vymýšlet a zkoušet nové cesty, jakými lze divákovi doručit "sdělení".

Na tomto linku si můžete videorozhovor pustit, anebo se štelujte do kina na jeho filmovou novinku - hororovou komedii Shoky & Morthy: Poslední velká akce.

Foto (zdroj): Reflex

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.