positivJE pomůže jesenickým firmám budovat značku

23.09.2020

Pro positivJE jsou to jedny z nejoblíbenějších situací, když se podaří zprostředkovat přenos zkušeností od kvalifikovaných odborníků s vazbou na Jesenicko jednotlivcům a firmám otevřeným přísunu nových informací.
Tímhle formátem je druhý díl podnikatelského workshopu, který ve spolupráci s Inovačním centrem Olomouckého kraje a MKZ Jeseník pořádá positivJE ve čtvrtek 1.10. (17-20.00 hod.) v sále městské knihovny. Víme, roušky, ale pokud to nařízení hygieniků dovolí, určitě se chceme s vámi sejít, protože koronavir by nás neměl zastavit ve zlepšování svých byznysů.
Na téma 'BUDUJTE SVOJI ZNAČKU' si s vámi přijdou popovídat lidé, kteří jsou ve svých firmách, pokud jde o branding, hodně blízko exekutivě.
Jesenický rodák Daniel Klotz je už 5 a půl let součástí marketingového týmu jednoho z největších světových prodejců jízdních kol, značce Specialized. Určitě bude zajímavé slyšet, jak to dělá globální firma. Z jiného soudku, ale vlastně o tom samém - budování značky, bude hovořit Václav Kvapil, zakladatel místní značky designových dřevěných hraček z Nové Červené Vody - Pišlik. Jesenickým ambasadorem ve Slevomatu je Lada Grigarová, která nám prozradí, jak firma se svými asi čtyřmi miliony zákazníků plní jejich přání, řeší jejich reklamace... Bonusovým příspěvkem pak bude Martin Ohlídal z Inovačního centra Olomouckého kraje, ten představí platformu Platinn, díky níž si místní inovativní firmy mohou velmi výhodně najmout některého ze zkušených expertů.
My jsme program poskládali tak, aby si na své přišli jak velcí podnikatelé, vysoce postavení manažeři, začínající podnikatelé i malí živnostníci, inspirovat se zde dovedou určitě i starostové, ředitelé škol, vedoucí úředníci...
Samozřejmě covidová opatření bereme v potaz, pokud se ale budeme moci v sále Centra společných aktivit sejít, určitě přijďte, moc rádi vás s našimi hosty nachytříme ;-) Registrujte se tady, více info k akci zde.  

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.