ČTVRTEK  18. ČERVNA 2020   l   17.00 AŽ 20.00 HOD.   l   SÁL KNIHOVNY V.PRIESSNITZE   l   JESENÍK

PODNIKATELSKÝ WORKSHOP #1
OTEVŘETE SVOJI FIRMU INOVACÍM
 


ČESKÁ SPOŘITELNA   l   M.B.A. FINANCE   l   ID PÁSKY

JAK ZLEPŠIT SVOJE PODNIKÁNÍ

NECHTE SE INSPIROVAT PŘÍBĚHY ÚSPĚŠNÝCH PODNIKATELŮ A FIREM

Ať jste drobný živnostník vystavující 3 faktury měsíčně, firmička o pěti zaměstnancích anebo společnost o dvou stovkách lidí, může se vás týkat chystaná aktivita Inovačního centra Olomouckého kraje (ICOK) a platformy positivJE, kteří spouštějí ve čtvrtek 18.6., od 17.00 hod. nový koncept byznysových workshopů.

A hned první epizodou míříme na majitele a zakladatele firem, živnostníky, manažery a vedoucí pracovníky, kteří mají na starosti interní procesy, obchod, marketing anebo personalistiku. Proč právě tohle? Protože jsou to důležité oblasti mající vliv na ekonomickou kondici podnikatelů a firem. Se všemi, kteří mají zájem, chtějí se posouvat a hledají inspiraci, chceme sdílet zkušenosti od těch nejlepších.


PROGRAM PODNIKATELSKÉHO WORKSHOPU

PROGRAM 17:00 - 20:00

1. PŘEDNÁŠKA - Jakub ZETEK | provozní ředitel | M.B.A. Finance s.r.o.
Proč je jednoduché pustit do firmy umělou inteligenci?
Kuba Zetek vás možná zbaví strachu z umělé inteligence, protože v MBAčku všechno začalo excelem. Není to věda, i vlastními silami můžete udělat hodně pro úsporu nákladů či růst tržeb. A navíc, 'digitalizace' je po koronakrizi o dost skloňovanější pojem.

2. PŘEDNÁŠKA - Mirek AMBROZY | zakladatel, CEO | Wristbanditos, s.r.o. /ID Pásky/
Jak obchodně prorazit z Jeseníku do Evropy?
S jakýmkoli produktem/službou můžete mít ambici překročit hranice okresu/kraje/republiky, je to hodně o obchodní odvaze a chytrém marketingu. Mirek má navíc čerstvou zkušenost s úplným zastavením byznysu, samozřejmě vinou koronaviru. Možná vám napoví, jak ho tlak učí diverzifikovat a inovovat.

3. PŘEDNÁŠKA - Lubomír ZIMOVČÁK | Regional HR Business Partner | Česká spořitelna, a.s.
Co nám dala krize očima HR?
Krizí se samozřejmě rozumí opatření spojená s COVID-19, což se významně dotklo i bankovního sektoru. Souhlasíte-li s námi, že bohatstvím firmy jsou její lidé, pak inspiraci, jak se o ně starat (nejen za času růstu), dostanete od jednoho z top zaměstnavatelů ČR i Jeseníku.

VSTUP ZDARMA!
Omezená kapacita (40 míst), nutná registrace zde


PARTNEŘI

Akce je realizována v rámci projektu Smart Akcelerátor Olomouckého kraje II 
a za finanční podpory v rámci Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání.