ODLOŽENO!

ČTVRTEK  1. ŘÍJNA 2020   l   17.00 AŽ 20.00 HOD.   l   SÁL KNIHOVNY V.PRIESSNITZE   l   JESENÍK

PODNIKATELSKÝ WORKSHOP #2 
BUDUJTE SVOJI ZNAČKU 

SPECIALIZED   l   PIŠLIK   l   SLEVOMAT   |   ICOK

JAK ZLEPŠIT SVOJE PODNIKÁNÍ

NECHTE SE INSPIROVAT PŘÍBĚHY ÚSPĚŠNÝCH

Ať jste drobný živnostník vystavující 3 faktury měsíčně, firmička o pěti zaměstnancích anebo společnost o dvou stovkách lidí, určitě se vás může týkat podnikatelský workshop, který ve čtvrtek 1. října, od 17.00 hod. pořádá Inovačního centrum Olomouckého kraje (ICOK) a platforma positivJE

Druhá epizoda je cílena na majitele a zakladatele firem, živnostníky, manažery a vedoucí pracovníky z oddělení marketingu, obchodu a péče o zákazníky. Bavit se budeme o síle značky a o tom, jak na jejím budování pracují tři úspěšné firmy. Se všemi, kteří mají zájem, chtějí se posouvat a hledají inspiraci, chceme sdílet zkušenosti od těch nejlepších.


PROGRAM PODNIKATELSKÉHO WORKSHOPU

PROGRAM 17:00 - 20:00

1. PŘEDNÁŠKA - Daniel KLOTZ | marketing | Specialized
Jak se dělá marketing v globální značce?
Určitě nemáte marketingový rozpočet, jako světový producent jízdních kol a cyklistického vybavení, každopádně jsme si jisti, že z úst jesenického rodáka Dana Klotze zazní mnoho tipů a chytrých řešení, které by šlo napasovat i na vaši firmu, váš produkt či službu.

2. PŘEDNÁŠKA - Václav KVAPIL | zakladatel | Pišlik
Jak z Jesenicka prorazit s dřevěnými hračkami do celé země?
Vaškův Pišlický příběh je velmi působivý. Jeho designové dřevěné hračky z Nové Červené Vody prorazily do stylových hračkáren a e-shopů, přitom na této cestě před Pišliky vyvstalo mnoho překážek. To, kde dneska značka je, potvrzuje, že Václav Kvapil má k tématu marketing hodně co říct.

3. PŘEDNÁŠKA - Lada GRIGAROVÁ | customer care | Slevomat
Jak se Slevomat stará o svoje zákazníky?
Je-li vaše značka synonymem celého odvětví, jako to má portál Slevomat, buďte si jisti, že s asi čtyřmi miliony zákazníků dnes a denně čelí výzvám, jak konvertovat návštěvníky webu, jak si udržet skvělou reputaci, jak pracovat s reklamacemi aj. Pohovořit o tom přijede Lada Grigarová, která se vydala z Jeseníku do Prahy, kde ve Slevomatu pracuje v oddělení péče o zákazníky.

4. PŘEDNÁŠKA - Martin OHLÍDAL | developer inovací | Inovační centrum Olomouckého kraje
Představení sítě odborníků Platinn
Olomoucké inovační centrum se zapojilo do platformy PLATINN, což je síť zkušených expertů a mentorů, kteří jsou připraveni firmám s inovačním potenciálem na Jesenicku pomoci s tím, co je trápí. Třeba s vnitřními procesy, řízením lidských zdrojů, nastavení obchodní strategie nebo 
                                                vývoje produktů. Martin Ohlídal vám tuhle síť představí.

VSTUP ZDARMA!
Omezená kapacita, nutná registrace zde


PARTNEŘI

Made in Jesenicko © 2023 positivJE. Všechna práva vyhrazena.