Pojďte na výlet na Rejvíz

31.01.2021

Netvrdíme, že reportáž České televize, kterou vám nabízíme ke shlédnutí, přinese vám, co Rejvíz fakt znáte, "28" nových informací, ale pořád platí, že tahle osada je top destinace Jesenicka, zaslouží si naši pozornost a pozornost médií. Ostatně díky Toulavé kameře k nám nepochybně přijíždějí stovky nových návštěvníků.

Jak to tak v Toulavce bývá, přes obrazovku k nám promluvím zasvěcení lidé, třeba člen Spolku pro rozvoj Rejvízu Stanislav Turek, nebo Jaroslav Čep, který představí pro mnoho z nás možná dosud utajené místo - Lurdskou jeskyni.

Cílem reportáže je nás navnadit na pohyb v přírodě, tamní běžkařské stopy (přes 20 km) představí Petr Mrkvica a Tomáš Rak z Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu. Na běžkách se před kamerou prohání děti z FENIX SKI TEAMU Jeseník, jak jinak ;-)

Samozřejmě, když Rejvíz, tak včetně mechového jezírka, na něm s Jindřichem Chlápkem ze Správy CHKO Jeseníky.

Bohužel, jednoho velkého rejvízského patriota jsme ztratili, tak si video přehrajte třeba jako vyseknutí poklony a poděkování, co pro Rejvíz a Jesenicko Sotiris Joanidis udělal.

#rejviz #osadarejviz #zlatohorsko #zimarejviz #jeseniky #toulavakamera #ceskatelevize #navstivtejeseniky #feje #chkojeseniky #spolekprorozvojrejvizu

Foto (zdroj): Tomáš Neuwirth

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.