Milostivé léto může Jesenicku ekonomicky pomoci

01.12.2021

Je to pozitivní zpráva tak trochu naruby. Snad už ale i největší liberálové a fanoušci kapitalismu uznají, že na Jesenicku do exekucí spadlo mnoho lidí spíše pro nedostatek finančních prostředků než z důvodu nějakého zlého úmyslu. Finanční gramotnost se říká tomu, na čem musíme v rodinách i ve školách zapracovat.

Teď je tu tohle milostivé léto, bezprecedentní příležitost zbavit se velmi levně svých závazků, jež doputovaly do exekuce. Jde primárně o dluhy vůči státu (např. u zdravotních pojišťoven, České televize, dopravních podniků, ČEZu, místních samospráv apod.), dokonce se připojilo i několik soukromých subjektů (třeba Air Bank, Česká spořitelna, Komerční banka, Home Credit aj.).

A co je smyslem akce, kterou v positivJE považujeme za ten velký přínos - ekonomickou pomoc? Vysokého zadlužení se může zbavit klidně i několik set obyvatel Jesenicka, pro které využití milostivého léta může znamenat regulérní restart života.

Je to jednoduché, stačí kontaktovat exekutora, nechat si vyčíslit aktuální dluh (jistinu bez úroků a sankcí), tento po dohodě s exekutorem uhradit a připlatit navíc už jen poplatek ve výši 908 korun právě exekutorovi a tím můžete věc považovat za vyřízenou - skončenou. Úspora v řádech tisíců je nasnadě, na Jesenicku to vyčistí atmosféru a nechá spoustu peněz v peněženkách dlužníků.

Tahle příležitost už se zřejmě nebude opakovat. Více informací najdete zde.

Foto (zdroj): Pixabay

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies