Mikulovice to hrnou...

13.01.2021

Leden je vždycky takový ambiciózní měsíc plný předsevzetí, tak jsme nahodili zvídavou otázku na starostu Mikulovic Romana Šťastného, co jeho obec na letošek chystá, jaké má novoroční cíle. Dostalo se nám solidního výčtu investičních plánů, které posunou komfort života v Mikulovicích zase o trochu výš. Že se toho bude dít tolik, je o to cennější v době, kdy dochází ke znatelným propadům v příjmech měst a obcí.

A na co se tedy máme v 'Mikulkách' těšit? Budovat se bude chodník do Širokého Brodu podél hlavní silnice směrem na Písečnou. Kompletně se bude opravovat most přes Olešnici, částečně pak most pod kostelem. Rekonstrukci čeká místní komunikace 'Letiště', na dílčí modernizaci se může těšit ulice Sokolská. A mikulovická základní škola se dočká nových sociálních zařízení, ať to děti ve škole baví i o přestávkách ;-)

Víme, je to nekončící boj, tyhle nové asfalty a zámkové dlažby a ono je potřeba tohle perpetuum mobile nenechat zastavit, a ještě tam přihazovat něco navíc, než jsou jen ty cesty a chodníky. Snad se i tohle Mikulovicím v očích jejích obyvatel daří.

Kdo chce načíst ještě více pozitivních zpráv o Mikulovicích, jde si pro informace sem https://www.positivje.cz/pozitivni/mikulovice/.

#mikulovice #rozvojobce #obecnirozpocet #investice #rozvojmikulovic #obecmikulovice

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.