Lukáš Němčík oceněn stříbrnou medailí od Hospodářské komory ČR

26.06.2024

Hospodářská komora rozdala na svém 36. sněmu šedesát medailí. Jedná se o ocenění udělované jednotlivcům, podnikatelům a institucím podílejícím se na zlepšování českého podnikatelského prostředí.

A tento symbol uznání nově zdobí vitrínu Lukáše Němčíka, jesenického rodáka, co už pár let šéfuje inovacím ve Skupině COOP a za své projekty sbírá jedno ocenění za druhým. To pod jeho vedením jsou na různých místech země otevírány samoobslužné prodejny 24/7, jejichž technologické řešení je nejmodernější na trhu. COOP díky Lukášovi patří mezi nejprogresivnější obchodníky v Česku.

Hospodářská komora, vlivná organizace zastupující české podniky a podnikatele tohle ví, a tak za dlouhodobou snahu Lukáše Němčíka ocenila. Sám viceprezident Hospodářské komory Tomáš Prouza to komentoval následovně: "U Merkurových medailí, kterými Hospodářská komora České republiky oceňuje ty, kteří zlepšují pověst českých podnikatelů, se vždycky obtížně vybírá. Ale v tomhle případě to bylo naprosto jasné, protože Lukáš Němčík ze Skupiny COOP odvádí už roky skvělou práci při ukazování toho, jak se dá úspěšně podnikat v obchodě i na menších městech a na venkově. A že se to dá dělat zajímavě, s využitím lokálních dodavatelů a moderních technologií.".

Jestli na Lukáše i tahle cena zapůsobí jak motivace do další práce, tak se fakt těšíme, co bude v inovacích pro COOP nová meta ;-)

Kamil Kavka
Foto (zdroj): Hospodářská komora ČR

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.