Kvartet Neuwirth & Šimčík & Knotek & Obšil reklamou na lokální spolupráci

28.08.2021

Nespadli jsme z višně, tyhle věci se tu už dávno dějí, my si je ale pokaždé užíváme. Když se dají místní dohromady a vymyslí něco zajímavého. Jako čtveřice známých, z nichž každý je profík ve svém oboru.

Výsledkem toho je velmi příjemné prostředí tam, kde to jako návštěvníci ani moc nečekáte - dechberoucími fotografiemi je vyzdobena zubní klinika Centrum zubní péče v Jeseníku.

Hlavního aktéra - fotografa Tomáše Neuwirtha, co by ho šlo přezdívat Mistr Dron, vám na positivJE nemusíme představovat. On dodal svoje obrázky pro novou stálou expozici právě uvnitř kliniky. Ale s tím nápadem přišel Petr Šimčík, co zdravotnické zařízení provozuje. To on se rozhodl propůjčit prostory a ozvláštnit je tak nejen svým zaměstnancům - zubařům a zubařkám, ale též nám - vystresovaným pacientům :-o Grafik Tomáš Knotek ve své tiskárně Hogofoto všech 22 fotografií a 2 tapety vytisknul, odborně je pak instaloval největší z odborníků na malbu a tapety - malíř (pokojů) Ruda Obšil.

Nemáme zprávy o tom, zda a jak moc společný projekt pánové oslavili, tipujeme však, že legrace zažili dost. Celé je to tam moc pěkné.

Foto (zdroj): Tomáš Neuwirth

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.