Katalog Jesenicka: Javornický Warex vyrábí kontejnery už 30 let

11.03.2024

Představujeme dalšího člena našeho online katalogu. Je jím společnost Warex, která sbírá už přes 30 let zkušenosti s vývojem a výrobou obytných a sanitárních kontejnerů, modulárních staveb, výměnných nástaveb pro přepravu a ocelových hal a konstrukcí.

Široký výrobní program firmě dává schopnosti a flexibilitu pro řešení individuálních potřeb zákazníků, ať chtějí vybudovat výrobní prostory, ubytovací kapacity, kanceláře nebo třeba školu.

Nepochybně to dělají v pražské centrále i v javornickém výrobním závodě dobře, když Warex za dobu své existence vyrobil už více než 62 tisíc kusů kontejnerů a realizoval 500+ průmyslových a občanských staveb.

Najdete mezi nimi například kancelářské budovy, administrativní i obytné sestavy, různá zázemí, ubytovny i sociální byty, prodejny i stánky, stavební moduly, mateřské i základní školy a mnoho dalších. Dobrou práci všech zaměstnanců dokládá i nedávné umístění v žebříčku 'Českých 100 nejlepších' za rok 2023.

Rozvoj Warex staví na dvou klíčových věcech. Za prvé hodně investuje do vlastního výzkumu a vývoje. Za využití nejmodernějších technologií dokáží navrhnout řešení pro i ty nejnáročnější požadavky zákazníků. O což se za druhé postará sehraný tým pracovníků v moderním výrobním závodě v Javorníku. Ten se rozprostírá na ploše 47 tisíc čtverečných metrů a práci v něm nachází okolo dvou stovek zaměstnanců.

U profilu Warexu najdete i seznam aktuálně vypsaných volných pracovních pozic.

Placený obsah

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.