Jeseníky s bronzem ze soutěže o ceny cestovního ruchu

21.03.2023

Cestovní ruch Jesenicku zajišťuje dost dobrou reklamu a čím větší, tím víc peněz pro podnikatele v turismu podnikající to může být. Je proto důležité, aby Jeseníky jako destinace chytaly moderní trendy, neboť očekávání a potřeby zákazníků se různě mění. A konkurence v podobě okolních hor pochopitelně nespí ;-)

K takovému chytání novinek jsou dobré tematické výstavy a veletrhy. Jeden mezinárodní Holiday World + Region World před pár dny proběhl v pražských Letňanech, jeho součástí byl i 16. ročník soutěže Velké ceny cestovního ruchu. Jeseníky z ní nevyšly na prázdno.

V kategorii Nejlepší elektronický projekt uspělo naše 'Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu', které přihlásilo zimní portál Jdemenabezky.cz. Jistě i vás potěší třetí místo za digitální produkt, na němž běžkaři využívající zdejší trasy najdou komplexní, a hlavně čerstvé informace o kvalitě běžkařských stop.

Není nadto vědět, kam na lyže vyrazit do čerstvě říznuté stopy. Přece jen v Jeseníkách máme více možností a ačkoli je Paprsek a Švýcárna jistotou, každý chce občas změnu.

Foto (zdroj): Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.