Jeseníky hledají další originální produkty

03.04.2021

Náš obdiv mají všichni drobní živnostníci, co se k podnikání dostali přes svoje hobby, nějaké to háčkování, malování, vaření paštik, chov včel a tak. Manažerskou mluvou 'bod zvratu', kdy po nezbytných vstupních investicích do vybavení, pronajmutí prostor a předzásobení materiálem, začnou konečně trochu vydělávat, se totiž často dostaví až po několika letech.

Tak se rodí hvězdy regionu - populární lokální značky a máme je i tady u nás. Mnohým z nich k růstu pomáhá certifikát 'Jeseníky - originální produkt'. Pyšní se jím třeba Z darů jesenických hor, Kozí farma u Komínků, Jesenická čokoláda, Šípkové víno, Jesenická bylinná, tkané koberce Zahrady 2000, Penzion Kovárna Horní Lipová, Zlatorudné mlýny, Rychlebské stezky a mnoho mnoho dalších.

A teď, kdo jste na začátku podobné cesty, máte ten svůj malý lokální byznys, zvažte taky certifikát 'Jeseníky - originální produkt', má prestiž, výrobky s jeho označením jsou vyhledávány turisty, učí se je stále víc kupovat i místní zákazníci.

Žádosti je možné podávat do 16. dubna, formulář najdete tady, pod článkem si stáhněte také aktuální katalog produktů označených logem - fialovým zvonkem.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.