Jeseničtí podnikatelé, chystáme pro vás tunu inspirace na positivJE FESTIVALU

14.10.2021

Hotovo, právě jsme dotáhli i poslední panel positivJE FESTIVALU 2021 - 'Inovativní byznys' a jsme pyšní na to, že se nám do Jeseníku za našimi podnikateli a lidmi z byznysu podařilo přilákat čtyři velmi seniorní odborníky, aby zde mluvili o výzvách tohoto regionu.

Se vší pokorou si troufáme tvrdit, že takhle našlapaná konference tu ještě nebyla a slibujeme každému, kdo ve čtvrtek 25. listopadu přijde do sálu jesenického kina, že všech třináct spíkrů ve třech důležitých oblastech (vzdělávání, byznys a města/obce) bude řešit to, s čím se tady potýkáme.

Přejeme si do posledního místa zaplněné kino podnikateli, podnikavci, majiteli firem a jejich vedoucími pracovníky, kteří přijdou debatovat v panelu Inovativní byznys (11:30 až 14:30), protože k tomu budou mít na pódiu Jiřího Hlavenku, co založil první český e-shop Vltava nebo investoval do vyhledávače letenek Kiwi.com, Janu Polášek Filovou, která má ve Škoda Auto na starost průmysl 4.0 a tím stejným se zabývá na ČVÚT, mezi váženými hosty bude Tomáš Dostál povzbuzující byznys z pozice Inovačního centra Olomouckého kraje a kvartet odborníků doplní Petr Houzar z české pobočky Google, kde se zabývá inovacemi a digitální transformací.

Tohle setkání nebude žádným akademickým dýchánkem, tohle bude smršť pro Jesenicko důležitých otázek a odpovědí a pro vás skvělá příležitost poklábosit s vzácnými hosty po konferenci u kávy.

Berte to tak, positivJE FESTIVAL je pro nás každoročním vrcholem, přijďte se společně s námi nachytřit.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.