Jesenický Gastro Mach partnerem pražského gastro svátku

22.03.2024

Když se zeptáte lidí ze segmentu HoReCa (hotely, restaurace apod.), co si myslí o projektantech kuchyní Gastro Mach z Jeseníku, uslyšíte od nich vesměs údiv nad tím, jak profesionální službu (citujeme) 'kluci z vesnice' umí, jak (citujeme) 'někdo z lesa na severu' dokáže poskytovat takový servis. To je slovník spokojených zákazníků ;-)

Nepochybně to, jak kvalitní gastro značky zastupují a jak zkušeně si při instalacích u svých zákazníků počínají, jim vyneslo pozvánku na prestižní přehlídku – makro Czech Gastro Fest 2, který se chystá na 12. a 13. dubna do Prahy. Svátek pro všechny, kdož se živí vařením a servírováním pokrmů a nápojů a kdož v tomto oboru podnikají. Majitelé restaurací, šéfkuchaři, kuchaři, dodavatelé vybavení a surovin, profesní sdružení, gastronomické školy… tam budou.

Gastro Mach v branži působí už 32 let, prakticky od momentu, kdy nám tu stravování přestal šéfovat národní podnik Restaurace a jídelny. Dělají to v Zóně Za Podjezdem dost dobře na to, aby se směli stát partnerem onoho festivalu gurmánů.

Jestli chcete vidět, jaké zařízení firma z Jeseníku do O2 universum doveze, zajeďte se mrknou. V sobotu 13. na pódiu můžete vidět i Honzu Knedlu.

Kamil Kavka
Foto (zdroj): makro Czech Gastro Fest

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.