Jesenické podnikatelky, máme pro vás americký sen

16.02.2021

Poslední dobou k nám přichází zajímavé příležitosti, které reflektují to naše kapku složitější Jesenicko a svou náplní nám nabízí pomoc s dohnáním náskoku, který na nás mají vyspělejší regiony.

Zaměřena na ženy podnikatelky je tříměsíční americká online akademie 'Academy for Women Entrepreneurs' a její studijní program DreamBuilder. My si myslíme, že nejrozvinutější podnikatelské prostředí mají právě ve Spojených státech amerických, takže by mohlo jít o skvělou zkušenost a svěží vítr na Jesenicko.

Milé dámy, pokud chcete začít podnikat, nebo se již s podnikáním snažíte prosadit (ne déle než 3 roky), pak je právě pro vás určeno 13 online lekcí v angličtině, avšak za doprovodu česky mluvící facilitátorky. Za programem stojí Arizonská státní univerzita, podle našeho předpokladu vás tahle zkušenost posune o míle kupředu, jen se nesmíte bát cizího jazyka a investice 1300 Kč. To je kolik, 30 šálků espressa? Máme v Jeseníku pár dobrých podnikatelek v kavárenském byznyse, určitě by vám potvrdily, že tahle americká příležitost pro vás bude dobrou investicí.

Jak je to americké, dominuje tomu slovo 'sen' (dream), ale nás to nepřekvapuje, kupa amerických podnikatelů (Jobs, Bezos, Musk...) na sny věří.

V kurzu se můžete těšit na všechny důležité oblasti podnikání - byznys plán, management, cenotvorbu, marketing, obchod... Pojďte do toho, přihlašovací formulář je tady. A pochlubte se nám na positivje@positivje.cz, až to doděláte.

#academyforwomenentrepreneurs #usembassy #podnikatelka #jdudotoho #podnikaninajesenicku #superzena #damskavolenka #holkapojddotoho

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.