Jaké turistické informační centrum je na Jesenicku nejlepší?

30.07.2022

Prázdniny v půlce, v půlce tedy i strasti a slasti dovolených, na kterých možná využíváte služeb informačních center. Buďte úplně v klidu, ani přes stěhování turistických informací do interaktivních webových map a mobilních aplikací není odzvoněno starým dobrým tištěným mapám. Turistická 'Íčka' mají v informačním mixu stále svoje místo, i když musí na digi trendy reagovat. Ty, které reagují nejlíp, se pak ucházejí u titul Oblíbené informační centrum roku 2022.

Nemělo by vás zaskočit, že i centra z naší turistické destinace se o ocenění zajímají, protože celé léto na plné obrátky obsluhují návštěvníky Jesenicka, vybavují je propagačními materiály, doporučují jim nejzajímavější výlety apod.

Do konce srpna máte možnost "ztratit slovo" v podobě jednoho kliku na internetu v anketě o nejlepší turistické informační centrum České republiky. A nebyli bychom positivJE, kdybychom vám nepodstrčili hlasovací lístky s místními centry ;-o

Javornicko zřejmě podpoří Městské informační centrum Javorník, když ho minulý rok využilo skoro 15 tisíc návštěvníků. Vůbec nepochybujeme o patriotismu Zlatohoráků, také jejich MIC chce vyhrát. Jeseník zastupuje 'Katovna', kam si pro mapu nebo informaci minulý rok došlo 16 tisíc lidí. Anebo je vám milejší druhé IC Jeseníku, to v lázních? Váš klik si možná zaslouží info centrum Lipová-lázně. Mezi soutěžícími nechybí Turistická informační centra Vidnava a Žulová, i tam se návštěvníkům regionu dostává kvalifikovaných odpovědí na otázku "Co tady máme navštívit?".

Vy navštivte webovky Kam po Česku a dejte hlas vám sympatickému IC. Díky.

Foto (zdroj): Kam po Česku

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.