Hotelové ceny CZECH HOTEL AWARDS berou zlatohorský Thamm a Hotel ČHS

30.06.2021

Máme rádi žebříčky, statistiky, grafy..., prostě čísla, protože vždycky mají nějakou vypovídací hodnotu. Také ubytovací zařízení České republiky mají svoji soutěž a třeba podle hodnocení na Booking.com či Tripadvisoru se jako zákazníci můžete vcelku slušně orientovat, když hledáte ubytování.

Na cenách Czech Hotel Awards se nám líbí, že hledají šampióny ve více kvalitativních kategoriích od tří do pěti hvězd, navíc organizátoři vyhlašují i krajské vítěze. Pro ambiciózní provozovatele to skýtá dobrou šanci pořídit si na svůj hotel štítek nebo certifikát 'Hotel of the Year'.

Každoročně si přihlášku podává několik podniků z Jesenicka, možná vás zajímá, jestli si někdo z nich cenu Czech Hotel Awards 2021 náhodou neodnesl? ;-) Odnesl! V kategorii 3* to byl Hotel Praděd Thamm Zlaté Hory a v kategorii wellness & spa Hotel Červenohorské sedlo.

Zlatohorský hotel o 13 pokojích a 33 lůžcích láká na nádhernou přírodu, vlastní wellness, bowling nebo speciální rumový bar a na rodinnou atmosféru.

Hotel na Sedle samozřejmě taky staví na přírodě, svých 90 pokojů plní v létě i v zimě, ve všech ročních obdobích hotel těží ze své polohy.

Blahopřejeme majitelům a všem zaměstnancům obou hotelů, ať mají pěkné léto.

Foto (zdroj): Hotel Praděd Thamm, Hotel Červenohorské sedlo

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.