Fenix je Superbrand 2021

18.10.2021

To naše Jesenicko je podnikatelsky obtížnější. Jsme malý trh a na ten za kopec je to prostě dál, trpíme odchodem kvalifikovaných lidí i o něco nižší kupní silou. Má to ale jednu nespornou výhodu, kdo uspěje tady, uspěje už kdekoli ;-)

A kdo uspěje výrazně víc, většinou mu to vynese ocenění, o čem my pak rádi referujeme, protože nám tolik záleží na inspirování dalších podnikatelů. Oni musí vidět, že nic není nemožné.

Asi největším inspirátorem je jesenický Fenix Group, český výrobce a prodejce systémů elektrického vytápění, jehož skupina aktuálně čítá 12 firem působících v devíti zemích (posledními přírůstky jsou Polsko a Srbsko).

Jeho posledním přírůstkem v řadě uznání je pečeť Business Superbrands 2021, což je ocenění od globální autority hledající nejhodnotnější obchodní značky. Tenhle titul si v Česku odnášejí firmy, které projdou spotřebitelským průzkumem, a na něž pak ukáže odborná porota složená hlavně z odborníků na obchod a marketing. Letos ukázala na Fenix a poslala ho tak do společnosti jiných velkých značek, jako jsou například Zásilkovna, Bramac, dm drogerie, Marlenka...

Připomínáme, že na positivJE FESTIVALU budeme v diskusním panelu 'Inovativní byznys' mluvit právě o tom, jak podnikat na Jesenicku (25.11.2021). Třeba proto, aby nám tu vyrostl další Czech Superbrands.

Foto (zdroj): Czech Superbrands

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.