Fajn Tajm Rychleby skokanem mezi top penziony Česka

07.01.2024

Ernestine, Ferdinand, Emma, Marie, Josef jsou jména pěti pokojů úspěšného penzionu Fajn Tajm, který hosté přijíždějící na Jesenicko naleznou ve Starém Podhradí v Černé Vodě. Ta jména nebyla vybrána náhodou. Jsou poctou předválečným majitelům, kteří dům obývali už od roku 1860.

Precizně provedená rekonstrukce zachovala genius loci starého domu, ale citlivě do něj zapracovala prvky moderní doby. Ubytovaní tak zde kromě pěti designově čistých pokojů najdou soukromou vířivku, saunu, a dokonce vinný sklípek. Někoho sem může přilákat obyčejná rozkvetlá zahrada anebo blízké Rychlebské stezky.

A teď si představte, že teprve v květnu 2023 pronikl Fajn Tajm na prestižní portál Amazing Places, kde je k dnešnímu dni něco kolem pěti stovek nejzajímavějších ubytovacích zařízení všech kategorií, a hned si černovodský penzion od Amazing Places odnesl označení nejkouzelnější penzion Česka za rok 2023. Vítězové nejsou vybírání podle fotek na webu, hodnotitelé oceňují celoroční přístup provozovatelů a rozvoj daného místa. Tím cennější je, že Fajn Tajm o tom dokázal přesvědčit za sotva půl roku.

Třeba malá inspiračka pro desítky zdejších snaživých provozovatelů hotelů, penzionů, chalup a apartmánů, cestovní ruch je součást místní ekonomiky a Jesenicku se hodí tu mít úspěšné podnikatele.

Kamil Kavka
Foto (zdroj): Fajn Tajm

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies