Dj Mike Solar nezahraje na positivJE FESTIVALU, na vině je neodmítnutelné hraní ve Velké Británii

12.11.2021

My v positivJE fandíme každému, kdo se snaží být v tom, co dělá, na co nejvyšší úrovni. Proto, když se nám ozval dýdžej Mike Solar (civilním jménem Michal Stibor) a s těžkým hlasem nám oznamoval, že nebude moci zahrát na letošním FESTIVALU, byli jsme smutní jen do doby, než nám řekl důvod neúčasti.

Dostal totiž pracovní nabídku z milované Anglie, kde už měl párkrát tu čest hrát, tak se asi shodneme, že v tomhle jsme mu bránit nemohli. Michal do UK odletěl v polovině října, do prosince tam má nasmlouváno hraní v několika klubech, např. ve vyhlášeném londýnském podniku XOYO nebo birminghamském Mama Roux's.

Kromě toho na Ostrovech spolupracuje s britským dj Dupexem, se kterým připravuje nové skladby, s nimiž mají chlapci už nyní zálusk dostat je do vysílání hudebního BBC. Držíme pěsti.

No, a aby se Michal během dne náhodou nenudil, dostal pár úkolů od lipovského Martina Hlocha, co na Ibize před pár lety založil značku 'Follow the Rabbit' Zadání je jasné, dojednat s promotéry ve Velké Británii pro 'králíka' nějaké turné.

Aby naše zpráva byla poctivá, sluší se sdělit jméno náhradníka, který se v kině 25. listopadu za mixážní pult postaví místo Mika Solara. Tramtadadá, dámy a pánové, těší se na vás legenda jesenického dýdžejingu - Ivo Petřkovský.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.