Best of Jesenicko na positivJE FESTIVALU

24.04.2019

Pro positivJE je to první vyvrcholení od zahájení činnosti 1. ledna 2018. Jde o velkou premiéru, významnou událost, a tedy solidní závazek. Velmi natěšení vám chceme říci, že čtvrtek 6. června vyhlašujeme nejpozitivnějším dnem Jesenicka pro rok 2019. V ten den pro vás uspořádáme 'positivJE FESTIVAL' a to bude opravdu lahůdková akce.
Jesenické kino Pohoda bude od rána do večera plné úspěšných, talentovaných a vůbec pracovitých lidí majících vazbu na náš region. Dvanáct skvělých lidí vystoupí v rámci festivalu, na němž se s vámi podělí o svůj recept na šťastný život. Jména, jejichž věhlas překračuje hranice okresu Jeseník, jako jsou Pavel Horník (Rychlebské stezky), Petr Vítek (Impact Hub), Martina Seidlerová (Sudetikus) a 9 dalších je jenom část programu. V předsálí kina se vám představí významní zaměstnavatelé, ambiciózní startupy a firmy co stojí za to. Po konferenci vás čeká promítání životopisného filmu o otci zakladateli nejen dotykového telefonu iPhone Stevu Jobsovi, k tomu pulsující after party s dj Mikem Solarem a během tohoto filmovo-hudebního večírku se budete moci seznamovat a diskutovat s úspěšnými Jeseníčáky. Program stále ladíme, určitě bude i nějaké překvapení.
positivJE FESTIVAL je určen všem, kteří to tu mají rádi i těm, kteří o jedinečnosti našeho regionu potřebují přesvědčit. Do sálu zveme zejména studenty a mladé podnikatele, rádi ale uvidíme každého, koho budeme moci inspirovat.
S pořádáním akce nám velmi pomáhají Městská kulturní zařízení Jeseník, i díky nim bude předprodej vstupenek již brzy zahájen, sledujte www.positivje.cz.     

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.