Alena Potěšilová z jesenické nemocnice je ve finále soutěže Sestra roku 2023

02.09.2023

Normální člověk se návštěvě nemocnice docela rád vyhne. Speciálně když ho pošlou na gastroskopii nebo koloskopii. To vám do smíchu nebude. Leda pokud půjdete na vyšetření do gastroenteologické ambulance v Nemocnici AGEL Jeseník. To vám spadne kámen ze srdce, jakmile se otevřou dveře ordinace.

K předložení kartičky pojištěnce vás totiž vyzve milá zdravotní sestra Alena Potěšilová. Možná to nesouvisí s jejím příjmením, rozhodně však s její profesionalitou, ve zdejší nemocnici pracuje už 40 let! Na vybudování endoskopického pracoviště se přímo podílela.

Dnes je uklidňujícím elementem pacientů, kteří přicházejí na ne zrovna populární vyšetření. Paní Potěšilová se stará o snížení hladiny stresu a navození pozitivní atmosféry. Sama tvrdí, že být dobrou sestrou je dar, který nemá každý a který se žádným titulem nedá získat.

Rozhodně by ale šel získat titul v soutěži Sestra roku 2023, kam ji v kategorii 'Sestra v přímé ošetřovatelské péči' přihlásil její zaměstnavatel Nemocnice AGEL Jeseník.

Vy máte možnost ji podpořit a přispět k tomu, že do Jeseníku poputuje tohle prestižní ocenění. Hlasovat pro ni můžete tady:

Foto (zdroj): Nemocnice AGEL Jeseník 

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.