KATALOG JESENICKA

Zaregistrujte se do KATALOGU JESENICKA
Dejte o sobě vědět, ať už sháníte zaměstnance, chcete nové zákazníky/klienty, pracujete na růstu tržeb nebo potřebujete oslovit Jesenicko.

Vyplňte základní registrační formulář a staňte se součástí unikátního lokálního projektu - Katalogu Jesenicka.


Odeslání základních údajů o vás není souhlasem s některým z placených tarifů. Spojíme se s vámi a vhodný tarif s vámi teprve dohodneme. Těšíme se na spolupráci.Prohlášení o souhlasu se zpracováním osobních údajů

Kliknutím na "Registrovat do KATALOGU JESENICKA" udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů (e-mailová adresa) pro účely zařazení e-mailové adresy do hromadného zasílání newsletterů. Odesláním formuláře se přihlašujete k odběru newsletteru, pozvánek a informací a udělujete souhlas positivJE (Kamil Kavka, Kalvodova 1405/3, 790 01 Jeseník IČ: 699 98 833), aby zpracovával vaši e-mailovou adresu v souladu s evropským nařízením GDPR (General Data Protection Regulation neboli Obecné nařízení o ochraně osobních údajů), které vstoupilo v platnost 25. května 2018.

Budeme vás informovat o novinkách z regionu, našich akcích apod. Z odběru newsletteru se můžete kdykoliv odhlásit, každý newsletter bude v zápatí obsahovat možnost odhlášení odběru. Pro administraci rozesílání newsletteru využíváme platformu Ecomail, která nám zaručuje, že vaše osobní údaje budou v bezpečí.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.