POJĎTE DO TOHO S NÁMI!

ÚTERÝ AŽ PÁTEK | 21.-24. LISTOPADU 2023 | JESENÍK

positivJE
FESTIVAL 2023

4 KONFERENCE
Smart region | Inovativní byznys | Moderní vzdělávání | Kariéra na Jesenicku
FESTIVAL PATRIOTŮ
inspirativní párty jesenických patriotů


Popis akce:

Pátý ročník positivJE FESTIVALU do Jeseníku ve čtyřech dnech přivede spoustu zajímavý lidí, jejich know-how a zkušenosti, budeme se s nimi věnovat přesně těm výzvám, kterým vylidňující se Jesenicko čelí.

21.11. | panel SMART REGION
Tradičně budeme se starosty mluvit o prioritách, jimž se 24 obcí a měst má věnovat. V panelu usednou Viktor KVĚTOŇ (expert na regionální rozvoj), Michael KOHAJDA (poslanec), Stanislav BILER (sociolog) a Jiří NOVOTNÝ (starosta Trojanovic). Online se připojí Danuše NERUDOVÁ (ekonomka).

22.11. | panel INOVATIVNÍ BYZNYS
O výzvách spojených s transformací jesenického hospodářství, které dává práci stovkám lidí, povedeme debatu s Radkem ŠPICAREM (Svaz průmyslu a dopravy), Pavlem HRŮZOU (Inovační centrum Olomouckého kraje) a Vladimír TILL ze společnosti (Hella). Svůj pohled na budoucnost místního byznysu online přidá Tania le MOIGNE (Google CR).

23.11. | panel MODERNÍ VZDĚLÁVÁNÍ
Největší úkol stojí před zdejšími vzdělávacími institucemi, pro jejich ředitele do Jeseníku zveme Karla GARGULÁKA (PAQ Research), Boba KARTOUSE (Vysoká škola ekonomie a managementu) a Karla HANDLÍŘE (ZŠ Krnov). Z Prahy svůj pohled na věc přidá Martin KOZEL (Učitel naživo).

24.11. | panel KARIÉRA NA JESENICKU
Vloni se osvědčil nový formát neformální diskuse studentů jesenických středních škol s místními firmami, letos to zopakujeme. Mluvit se tam bude o očekáváních absolventů a potřebách zaměstnavatelů. Cíl je jasný - zvýšit počty mladých lidí pracujících v podnicích na Jesenicku.

24.11. | FESTIVAL PATRIOTŮ JESENICKA - Vize JESENICKO 2030+
Každoroční setkání zajímavých lidí z Jesenicka, na němž představujeme příběhy některých z nich. Tentokrát do toho jdeme s ještě větší ambicí - zformulovat s patrioty vizi Jesenicka, a to v pro něj důležitých oblastech, jako je vzdělávání, regionální rozvoj, podnikaní, zdravotnictví, sociální sektor, kultura apod.

Spojte svoje jméno, vaši značku, s regionálně prestižní akcí.

Publikum:

Po tři dny konference budou publikum tvořit lídři regionu (starostové a zastupitelé, ředitelé škol a pedagogové, majitelé firem a vedoucí pracovníci a další aktéři stojící za rozvojem Jesenicka). Kapacita každé konference je max. 50 míst, což odpovídá počtu stakeholderů každé z oblastí (municipality, byznys, školství).
Páteční program je určen dopoledne studentům, kariérovým poradcům a rodičům, odpoledne a večer potom všem patriotům a fanouškům Jesenicka, což znamená aktivní lidi s pozitivním vztahem k regionu.

Nabitý týden dá publiku mnoho důvodů k hrdosti, přinese spoustu inspirace, propojí lidi a podá pádné důkazy o tom, že i z Jesenicka lze dosáhnout velkých věcí. 

Tohle je příležitost, jak oslovit Jesenicko.
positivJE FESTIVAL navštíví nebo na internetu shlédnou vaši (potenciální) zákazníci, (potenciální) zaměstnanci, (potenciální) sousedé, (potenciální) partneři...


Partnerství:

ZLATÝ PARTNER

CENA: 20.000 Kč
ZÍSKÁTE:

1) status ZLATÝ PARTNER
2) 4 vstupy na každý ze 4 panelů
3) 1 místo v panelu Kariéra na Jesenicku
4) 4 vstupy na páteční neformální program
5) reklamní prostor v sále (roll-up/banner)
6) článek na webu positivJE

7) logo na všech materiálech

STŘÍBRNÝ PARTNER

CENA: 10.000 Kč
ZÍSKÁTE:
1) status STŘÍBRNÝ PARTNER
2) 1 vstup na každý ze 4 panelů
3) 1 místo v panelu Kariéra na Jesenicku
4) 2 vstupy na páteční neformální program
5) citaci na webu positivJE

6) logo na všech materiálech

BRONZOVÝ PARTNER

CENA: 5.000 Kč
ZÍSKÁTE:
1) status BRONZOVÝ PARTNER
2) 1 vstup na zvolený panel
3) 1 vstup na páteční neformální program
4) citaci na webu positivJE

5) logo na všech materiálech


Libí? Zajímá? Ozvěte se mi.

Kamil KAVKA
zakladatel positivJE

M: 737 941 163
E: positivJE@positivJE.cz


SPOLUPOŘADATEL

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.