ÚTERÝ AŽ PÁTEK 22.-25. LISTOPADU 2022 l JESENÍK nebo ONLINE

positivJE FESTIVAL 2022

4 KONFERENCE

Smart region | Inovativní byznys | Moderní vzdělávání | Kariéra na Jesenicku
FESTIVAL PATRIOTŮ
6 inspirativních přednášek | premiéra filmu | after party

Popis akce:

POJĎTE DO TOHO S NÁMI!

Čtvrtý ročník positivJE FESTIVALU 2022 se rozšiřuje na 4 nejpozitivnější dny Jesenicka v roce :-) Vylepšujeme formát, měníme místo konání, vše pro zvýšení kvality celé akce. Opět se můžete spolehnout na nabitý program.

Platforma positivJE, Inovační centrum Olomouckého kraje ve spolupráci s Městem Jeseník pořádají od úterý 22. do pátku 25. listopadu positivJE FESTIVAL 2022, který do Jeseníku přiláká zajímavá jména.
Scénář zůstává podobný, jen jsme každé ze tří klíčových debat věnovali jeden samostatný den. 22.11. Smart region, 23.11. Inovativní byznys a 24.11. Moderní vzdělávání, panely vždy obsazené chytrými lidmi (seznam panelistů postupně zveřejňujeme, sledujte web FESTIVALU zde). 
Páteční dopoledne bude patřit jesenickým studentům, školám a firmám. Přicházíme s úplně novým formátem, kdy se potkají talentovaní a ambiciózní studenti se zástupci zdejších zaměstnavatelů, aby spolu diskutovali o trhu práce, o kariérách, o podnikavosti, o kreativitě... To je panel 25.11. Kariéra na Jesenicku.
Páteční podvečer 25.11. Festival patriotů pak bude inspirací a zábavou, o což se postará 6 zajímavých lidí s vazbou na Jesenicko. Výživný program uzavře after party a promítáním filmu.

Spojte svoje jméno, vaši značku, s regionálně prestižní akcí.


Program:

Út 22.11.2022, 15.00-18.00 panel Smart region - diskuse a následný networking pro starostky, starosty a zastupitele z celého Jesenicka. Inspirativní diskusi předchází neformální oběd panelistů s partnery FESTIVALU.

St 23.11.2022, 15.00-18.00 panel Inovativní byznys - diskuse a následný networking pro zakladatele a majitele firem, top manažery a velké i malé podnikatele okresu Jeseník. Inspirativní diskusi předchází neformální oběd panelistů s partnery FESTIVALU.

Čt 24.11.2022, 15.00-18.00
panel Moderní vzdělávání - diskuse a následný networking pro ředitele a pedagogy mateřských, základních a středních škol z Jesenicka. Inspirativní diskusi předchází neformální oběd panelistů s partnery FESTIVALU.

Pá 25.11.2022, 09.00-11.00
panel Kariéra na Jesenicku - diskuse studentů se zdejšími zaměstnavateli o hledání společné řeči. Debata o plánech a očekáváních studentů a o možnostech a potřebách zaměstnavatelů.

Pá 25.11.2022, 17.00-22.00 setkání Festival patriotů - 6 inspirativních příběhů zajímavých lidí spjatých s Jesenickem, prezentace toho nejlepšího z Jesenicka, promítání filmu a after party.


Publikum:

Po tři dny konference budou publikum tvořit lídři regionu (starostové a zastupitelé, ředitelé škol a pedagogové, majitelé firem a vedoucí pracovníci a další aktéři stojící za rozvojem Jesenicka). Kapacita každé konference je max. 50 míst, což odpovídá počtu stakeholderů každé z oblastí (municipality, byznys, školství).
Páteční program je určen dopoledne studentům, kariérovým poradcům a rodičům, odpoledne a večer potom všem patriotům a fanouškům Jesenicka, což znamená aktivní lidi s pozitivním vztahem k regionu.

Nabitý týden dá publiku mnoho důvodů k hrdosti, přinese spoustu inspirace, propojí lidi a podá pádné důkazy o tom, že i z Jesenicka lze dosáhnout velkých věcí. 

Tohle je příležitost, jak oslovit Jesenicko.
positivJE FESTIVAL navštíví nebo online shlédnou vaši (potenciální) zákazníci, (potenciální) zaměstnanci, (potenciální) sousedé, (potenciální) partneři...


Partnerství:

ZLATÝ PARTNER

CENA: 20.000 Kč
ZÍSKÁTE:

1) status GENERÁLNÍ PARTNER
2) možnost položit dotaz v panelové diskusi
3) účast v panelu Kariéra na Jesenicku
4) 3 vstupy na oběd s panelisty (1/den)
5) 3 vstupy na panelovou diskusi (1/den)
6) 2 vstupy na páteční neformální program
7) reklamní prostor v sále (roll-up/banner)
8) článek na webu positivJE

9) logo na všech místech
10) logo na všech materiálech

STŘÍBRNÝ PARTNER

CENA: 10.000 Kč
ZÍSKÁTE:
1) status HLAVNÍ PARTNER
2) možnost položit dotaz v panelové diskusi
3) účast v panelu Kariéra na Jesenicku
4) 1 vstup na oběd s panelisty (zvolený den)
5) 1 vstup na panelovou diskusi (zvolený den)
6) 1 vstup na páteční neformální program
7) logo na všech místech
8) logo na všech materiálech

BRONZOVÝ PARTNER

CENA: 5.000 Kč
ZÍSKÁTE:
1) status PARTNER
2) možnost položit dotaz v panelové diskusi
3) 
účast v panelu Kariéra na Jesenicku 

4) 1 vstup na panelovou diskusi (zvolený den)

5) logo na všech místech
6) logo na všech materiálech

fgdfg

dgds


SPOLUPOŘADATEL


GENERÁLNÍ PARTNEŘI


HLAVNÍ PARTNEŘI


PARTNEŘI

Made in Jesenicko © 2023 positivJE. Všechna práva vyhrazena.