PENÍZE PRO JESENICKO

Chceme dostat na Jesenicko víc evropských i národních peněz, díky nimž budou obce více smart, firmy více inovativní, školy více progresivní a neziskovky bohatší.
Přivádíme odborníka na dotace - agenturu Grant Help. Ta je připravena pomoci s čerpáním peněz určených pro zlepšování Jesenicka.

FIRMA (malý, střední, velký podnik)

NAJDĚME TU SPRÁVNOU DOTACI PRO VAŠI FIRMU
Chcete investovat do svoji digitální transformace (robotů, automatů) nebo je u vás tématem číslo jedna energetika (snížení spotřeby, obnovitelné zdroje)? Anebo si chcete vybudovat vlastní oddělení výzkumu a vývoje? Jde vám nejvíc o úspory jako takové (vody, energie, odpady)? Potřebujete šlápnout do vzdělávání zaměstnanců? Dostala vás elektromobilita a vy na tu vlnu potřebujete naskočit? Hledáte prostředky na nákup hardwaru a softwaru, případně řešíte kyberbezpečnost? Jste už tak daleko, že si jen "hrajete" se životním prostředím (uhlíková stopa, zadržování vody, cirkulární řešení)?

OTEVŘENÉ VÝZVY
1/ Národní plán obnovy
- digitální transformace podniku
- úspora vody v podnicích
- fotovoltaické elektrárny
- digitální vysokokapacitní sítě
2/ Country for the Future
- procesní inovace v podniku
3/ Horizont Europe
- podpora tržního uplatnění inovace
4/ Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců
- vzdělávání a odborný rozvoj zaměstnanců
5/ v

VEŘEJNÝ SEKTOR (obec, město)

NAJDĚME TU SPRÁVNOU DOTACI PRO VAŠI OBEC
Je pro vás nejžhavějším tématem energetika (snížení spotřeby, obnovitelné zdroje)? Chcete svoji obec více vtáhnout do zelených témat (uhlíková stopa, zadržování vody)? Potřebujete jako řádný hospodář hlavně snížit spotřebu (vody, energií, odpadů)? Zajímá vás elektromobilita a vy chcete jít příkladem? Máte ambici dostat všude vysokorychlostní internet? Cítíte zodpovědnost hlavně za odpadové hospodářství? Leží v katastru vaší obce nějaký brownfield, kterému chcete vrátit smysl? Co veřejné osvětlení, hodláte do něj investovat?

OTEVŘENÉ VÝZVY
1/ Národní plán obnovy
- modernizace soustav zásobování tepelnou energií
2/ 

ŠKOLA

NEZISKOVKA

Zdroj: České školství v datech, r. 2022


Sjednejte si SCHŮZKU

GRANT HELP s.r.o.
Václavské náměstí 828/23, PRAHA 1, IČ: 276  45 240
Specialisté na grantové poradenství, schopní identifikovat správné dotační tituly pro váš investiční záměr. Žádost o dotaci úspěšně zpracují a následně vám pomohou s realizací projektu vč. následné administrace (udržitelnosti projektu).
Společnost Grant Help zdobí velká profesionalita - znalost "100 %" dotačních příležitostí, precizní zpracování žádosti, solidní šance na schválení dotace i administrativní pomoc během udržitelnosti dotovaného projektu. 
Poradci z Grant Helpu jsou připraveni pro uchazeče z Jesenicka zpracovat a podat žádost zcela zdarma, odměnu si nárokují až po schválení dotace.
Od vás stačí hrozně málo - poskytnout co nejvíce detailu k vašemu investičními záměru a zpravidla poslední dvě účetní uzávěrky. 

Made in Jesenicko © 2022 positivJE. Všechna práva vyhrazena.