PARTNERSTVÍ S positivJE MOTIVATOR

CO JE positivJE MOTIVATOR?

Seriál přednášek úspěšných lidí Jesenicka, kteří svými příběhy inspirují studenty zdejších středních škol. Každá přednáška je plná úspěchů i pádů, zkušeností, rad, doporučení, motivace ... a taky prostoru pro dotazy. Chceme mladým lidem ukazovat, že i z Jesenicka lze dosáhnout světových věcí.
Ať mladí odchází studovat vysoké školy, ať rozbíhají kariéry a sbírají zkušenosti ve větších městech a ještě lépe i v zahraničí, jen ať se ve větším počtu vracejí do rodného kraje, kde nabyté dovednosti zúročí. Jesenicko je potřebuje.

Ve školním roce 2018-2019 positivJE MOTIVATOR studentům představil na 11 akcích 7 zajímavých příběhů, s nimiž se mohli seznámit studenti Gymnázia Jeseník, Strojní a stavební průmyslovky a Střední školy gastronomie a farmářství. S průměrnou návštěvou okolo 45 posluchačů na akci jsme oslovili na 500 lidí. S každým hostem je pořízen videozáznam besedy, která je dostupná na positivJE TV a Youtube positivJE, což generuje desítky až stovky zhlédnutí. K tomu je po každé přednášce vydán příspěvek na webu a facebooku positivJE, který zajišťuje další dodatečnou publicitu.

Od nového školního roku 2019-2020 rozšiřujeme přednášky na úplně všechny střední školy, nově to bude hotelová škola a obchodní akademie a také odborné učiliště v Lipové. Chceme dostat inspirativní příběhy mezi všechny mladé Jeseníčáky. 

Hledáme partnery, jimž se platforma positivJE líbí a spojení jejich značky s positivJE MOTIVATOREM jim přijde smysluplné.

positivJE MOTIVATOR má vliv, protože:

přes 4.100 fanoušků máme na Facebooku
asi 110.000 uživatelů Facebooku oslovíme každý měsíc
okolo 13.300 přečtení mají každý měsíc naše příspěvky na Facebooku 
8.000 unikátních návštěvníků měsíčně má náš web
asi 33.000 zobrazení stránek má každý měsíc náš web
700+ fanoušků na Instagramu máme


PROČ positivJE MOTIVATOR?

PUBLIKUM

Máme extrémně loajální a vždy pozitivně naladěné publikum, které fandí poctivým podnikatelům a je schopno podpořit je nákupem jejich výrobku/služby.

DŮVĚRYHODNOST

Těšíme se veliké důvěře lidí, kteří nás sledují, vybudovali jsme si u nich kredit objektivního a za každých okolností pozitivně naladěného regionálního média.

ÚSPĚŠNOST

Naše sledovanost/čtenost neustále roste u všech typů médií, přidáváme další aktivity, sílí náš vliv a význam, čehož využíváme k propagaci jesenických podnikatelů.

KOLIK STOJÍ PARTNERSTVÍ S positivJE MOTIVATOR?

positivJE MOTIVATOR

CENA: 30.000 Kč
DÉLKA: 12 měsíců
ZÍSKÁTE:
1) vaše logo na každé přednášce
2) roll-up/banner s vaším logem na každé přednášce
3) vaše logo na webu positivJE TV
4) možnost vystoupit na positivJE MOTIVATORU
5) po každé přednášce článek s vaším logem na webu a FB positivJE
6) možnost dohodnout další individuální protiplnění

LIBÍ? STAŇTE SE PARTNEREM positivJE MOTIVATOR

Kamil KAVKA, Kalvodova 1405/3, 790 01 JESENÍK, IČ: 699 98 833 (nejsem plátce DPH).

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies