M.B.A. Finance s.r.o.

Jsme M.B.A. Finance s.r.o. - přední společnost v řízení kreditních rizik (Credit Risk Management), poskytující poradenství v oblasti řízení vztahů se zákazníky (Customer Relationship Management) v České republice.

Našimi klienty jsou přední společnosti z řad bank, pojišťoven, mobilních operátorů, dodavatelů energií, státního a komunálního sektoru aj. Těmto společnostem pomáháme zvyšovat zisky a snižovat náklady. Zaměřujeme se na precizní řízení rizik, optimalizaci finančních toků a hledáme cesty ke generování vyšších příjmů z každého zákazníka.

Na českém trhu působíme od roku 2005, sídlo máme v Praze a hlavní operační centrum je umístěno v Jeseníku. Jsme součástí mezinárodní skupiny M.B.A. EMPIRE Ltd. se sídlem v Londýně, která působí v regionech střední a východní Evropy a v Asii. Naše pobočky najdete v České republice, na Slovensku, Ukrajině, v Rusku, Rumunsku, Kazachstánu, Číně, Indii a Indonésii.

Proč pracovat v M.B.A. Finance vám řekne provozní ředitel Jakub Zetek.

V některé z těchto zemí, v nichž skupina M.B.A. EMPIRE působí, můžete jednou pracovat. 

Jaké pozice jsou v M.B.A. Finance nejčastěji volné, vám řekne HR ředitelka Veronika Adámková. 

Popis služeb, které M.B.A. Finance svých klientům poskytuje ...
-
-
-
-

Novým členem Asociace inkasních agentur se stává společnost M.B.A. Finance s.r.o.
"Vítám novou posilu v našich snahách o kultivaci trhu a propagaci mimosoudního inkasa pohledávek, jako vhodného nástroje řešení dluhové problematiky. Hlas člena, který se soustředí zejména na správu pohledávek pro věřitele, bude pro naši názorovou platformu obohacením a doufám, že se i aktivně zapojí do práce ve prospěch celého trhu," uvedl Radek Laštovička, prezident Asociace inkasních agentur.

https://www.mbaf.cz/

Podívjete se, jak o svém zaměstnání mluví lidé z M.B.A. Finance.

V Národním domě na Vinohradech proběhl 12. ročník Vánočního charitativního koncertu na podporu dětí z pěti dětských domovů.
V úvodu zástupci Nadačního fondu Srdce na dlani představili zrealizované projekty a poděkovali hlavním partnerům ze společností DNS, Adastra, CZ.NIC a DELL EMC a všem ostatním sponzorům. Poté na podiu vystoupily se svými programy děti ze čtyř dětských domovů, které nadace podporuje. Slavnostní předvánoční atmosféru završil koncert skupiny Portless a bohatý raut. V průběhu večera měli hosté možnost podpořit děti finančními dary nebo zakoupením jejich výrobků. Celkem se tak vybrala částka přes 218 tisíc korun, která pomůže opuštěným dětem s přípravou do života.

Na sportovním hřišti jesenické Základní školy Nábřežní se sešli již podruhé holky a kluci z dětských domovů, aby poměřili své síly v několika sportovních disciplínách turnaje M.B.A. Fotbal Cupu. Kromě fotbalu a vybíjené nově soutěžili také v lehkoatletickém pětiboji. Úspěšnější letos byly děti z Jeseníku, které získaly dva poháry ze tří.

Volné pozice v M.B.A. Finance

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.