Žulovští hasiči šetří na cisternu, spustili kvůli tomu vlastní e-shop

09.07.2023

Můžou jezdit starou Tatrovkou a čekat na peníze z ministerstva nebo Olomouckého kraje, oni se ale rozhodli pro vlastní řešení. Na nové auto si dobrovolní hasiči Žulové vydělají sami. Nebo aspoň na část z asi desetimilionové investice.

Dohodli si profesionálního fotografa Kamila Rodingera, sehnali mladé modelky, zajistili hasičskou techniku a rekvizity, vybrali lokace a nafotili zajímavý nástěnný kalendář na rok 2024. Jeho prodejem si chtějí zajistit peníze na pořízení nové cisterny, díky níž se Žulováci stanou ještě platnějším sborem dobrovolných hasičů nejen pro své město, ale i pro své okolí.

Chytře pojatá sbírka nestojí pouze na vydařeném kalendáři, ve speciálním e-shopu si můžete koupit další tematické předměty s nápisem 'Hasiči Žulová'. V obchodě seženete skleněnou lahev na vodu, reflexní pásky, reflexní světlo, sluneční brýle… a onen kalendář focený na Žulovsku.

Líbí se nám, jak po hlavě do toho chlapi jdou. Vedle online obchodu běží i sbírka na transparentním účtu 123-9793450247/0100.

Foto (zdroj): Hasiči Žulová

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies