ZŠ v Bělé s novým hřištěm

08.08.2018

Že už jste někdy slyšeli hlášku "... děcka furt sedí u počítače ..."? Je na tom něco pravdy, ale dost záleží, kdo to říká. Protože na Jesenicku jsou desítky tělocvikářů, desítky trenérů a desítky dobrovolníků, kteří den co den vedou ke sportu naše děti. Je to tělocvik a mnoho pohybových kroužků na školách, jsou to sportovní oddíly a kluby, všechny ty fotbaly, florbaly, cyklistiky, karate a běžky, to z našich potomků dělá lepší lidi.
Do téhle mozaiky skvěle zapadá i dobrá zpráva ze Základní školy v Bělé pod Pradědem, kde právě probíhají práce na stavbě nového venkovního sportovního areálu. Ten bude v novém školním roce sloužit žákům zdejší školy. Takže tradiční dvanáctiminutovka se bude běhat na příjemném 200 metrovém atletickém ovále, v jehož středu bude umělý povrch pro míčové sporty, vedle hřiště vyroste i malá tribuna, aby bylo odkud fandit při různých školních turnajích a závodech.
Dobrá zpráva pro žáky, pro rodiče, pro sportovní oddíly, tak přejeme velkou spoustu nových rekordů, protože nepochybujeme, že odhodlaní tělocvikáři ZŠ z Bělé nového sportoviště náležitě využijí.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.