Zlatohorská kavárna Mevan's Coffee nově s certifikátem Jeseníky - originální produkt

30.05.2021

V hodnocení na Tripadvisoru se dočtete, že tento vyhlášený zlatohorský podnik je oceňován pro stabilní kvalitu služeb. To je dosti zásadní, leč v podnikání ani náhodou samozřejmé, když se vám třeba střída personál, kolísá kvalita surovin nebo se jednoduše zdvíhá laťka zákaznické náročnosti. Pořád vyhrnuté rukávy musíte mít, když děláte něco na IČ, v gastru o to víc.

Při prohlížení dortové fotogalerie stylové kavárny Mevan's Coffee vás zamrzí, že nemáte zítra narozeniny, abyste si u nich s čistým svědomím objednali dort, ale hlavně vám dojde, co za podnik to je ;-) Místní ví, návštěvníci Zlatých Hor též, díky certifikátu 'Jeseníky - originální produkt' bude ještě více lidí vědět.

Je to tak, "kulaté razítko" na made in lokál dostaly další produkty, zážitky a služby z našeho regionu, mezi jedenáctkou nováčků je i tahle "kafárna - zákuskovna - dortovna" s milou obsluhou. Do databáze s logem fialového zvonečku přibyly například kraslice, sýry, další marmelády a chléb, bylinkové výrobky apod. K dnešku se označením 'Jeseníky - originální produkt' pyšní 90 výrobků, 21 zážitků a stejný počet služeb. To je před startující letní sezónou dobrá zpráva.

positivJE se trochu červená, že o Mevanu píše až v příspěvku číslo 1247.

Foto (zdroj): Mevan's Coffee

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies