Zlaté Hory mají nejlepší webovky v Olomouckém kraji, berou Zlatý erb

05.04.2023

Třebaže je v dnešní době online prezentace obce doslova automatikou, najdou se pořád ty, které tenhle fakt podceňují. Přitom dobře informovaný občan je nejlepším advokátem radnice u hospodských politických debat ;-)

Nejlíp funguje jít cestou pozitivních příkladů, proto je tu už 25 let soutěž Zlatý erb. V ní jsou oceňovány zdařilé a funkční webové stránky obcí a měst napříč republikou. Včera bylo vyhlášeno krajské kolo, Jesenicko z něj vydolovalo jedno 1. místo. Postaral se o to modrý web města Zlaté Hory v kategorii obcí a malých měst. Pořádající spolek Český zavináč posuzoval kvalitu dostupného obsahu, nabídku elektronických služeb pro občany na webu i míru zabezpečení samotných stránek proti kyberútokům. Takové trio moderní digitální vizitky.

Dejme tomu, že vedení města pracuje na tom, aby se ve zlatohorských podnicích diskutovalo na základě kvalitních podkladů. Radnice se ale snaží, aby všichni její obyvatelé věděli, že i u domácích krbů se může diskutovat kultivovaně o lokálních tématech. K tomu pro změnu slouží stolní kalendář Zlatých Hor. Je sestaven z dětských ilustrací a vy máte možnost pro jeho ztvárnění hlasovat v prestižní soutěži Kalendář roku 2022.

Foto (zdroj): Olomoucký kraj

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.