Získejte certifikát Jeseníky originální produkt

14.03.2020

Víme o desítkách drobných podnikatelek a podnikatelů kutajících na Jesenicku poctivě ten svůj malý lokální byznys, v němž prodej každého jednoho kusu výrobku navíc má dopad na tržby. Většinu z vás žene kupředu touha prorazit, etablovat se a pak možná expandovat, prostě být úspěšný.
Ti z vás, kdo se zabýváte výrobou něčeho, co snese označení regionální produkt anebo vy, kdo poskytujete službu, jíž by šlo nazývat službou regionálního rázu, požádejte si o prestižní certifikát 'JESENÍKY originální produkt'. Ten vám může pomoci k větší znalosti značky a logicky tak k vyšším tržbám.
Místní akční skupina Horní Pomoraví, která spravuje značku 'JESENÍKY originální produkt' až do 31. března přijímá žádosti o udělení onoho certifikátu. Ten by vám mohl otevřít dveře například do různých farmářských obchůdků, k prodejcům lokálních výrobků, které už je možné vidět třeba i v Bille, Coopu..., něco z certifikovaných věcí prodávají i informační centra. A dostane vás to blíže k zákazníkům, protože ty vaše marmelády, kožené batohy, léčivé sirupy aj., když budou mít fialové logo zvonku vousatého (campanula), budou v obchodech žádanější. Je to taky prestiž a závazek, a ten vás bude motivovat k neustálému zlepšování a tak. Své o tom ví už mnoho producentů z Jesenicka. Označením se pyšní třeba Bylinné čaje z Rychlebských hor, čokoládová manufaktura Xocolatl, Jesenická bylinná a Domašovská hořká od Bairnsfather Family Distillery, kozí sýry z Kozí farmy u Komínků, Pišlické dřevěné hračky Vaška Kvapila, Zlatohorský med...
Koho z vás se to týká, vyplňte přihlášku a hurá před komisi pro certifikát :-)

Foto (zdroj): Jeseníky originální produkt

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies