Zdravý rozvoj dětí na Jesenicku, to je EduArt

14.03.2019

Když chcete svému dítěti dopřát to nejlepší pro jeho rozvoj a hledáte někoho, kdo vám s tím pomůže. Když má být na prvním místě dítě a snaha poznat jeho talent a s ním pak pracovat. Když chcete podnětné prostředí, kde jsou děti dospělým parťáky, nikoli "podřízenými". Když vám není jedno, s jakými hodnotami půjde váš potomek do světa ..., pak je tu pro vás, tedy vaše dítě, spolek EduArt.
Je to parta lidí okolo Dominika Liberdy (tč. ředitel ZŠ Jeseník), kteří jsou v prvé řadě rodiči, jsou lidmi milujícími tenhle region, co se chtějí zasloužit o lepši budoucnost Jesenicka tím, že pro život v něm připraví svoje potomky, kterým připraví šťastné dětství. A byl to skvělý nápad, že tenhle svůj přístup k výchově otevírají i široké veřejnosti právě jako EduArti.
Možností, jak svému dítěti nabídnout EduArtí filozofii je více. Můžete jej přihlásit do některého z kroužků či pravidelných programů (Fotbal pro život, V přírodě v pohodě, Divadlení, Tancování pro radost), nebo se i s ním můžete zapojit do přípravy různých akcí (např. živý betlém, fotbalový turnaj, vítání jara aj.). O letních prázdninách by se vaší ratolesti mohlo zalíbit na některém z EduArty pořádaném příměstském táboře, jako jsou Zlatokopové, Tanec v srdci Rychlebských hor, TransAmerika ... Nebo se jen potkejte s někým z týmu EduArt a nechte si představit jejich přístup k dětem. Honza Štindl (na positivJE jsme o něm psali 2.11.2018) EduArtům nedávno natočil pěkné video, tak se podívejte, možná vás to osloví.
EduArtům děkujeme za jejich činnost a přejeme mnoho úspěchů do dalšího vychovávání, rozvíjení, inspirování a hraní si.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.