Zapište si do kalendáře positivJE FESTIVAL 2020

11.09.2020

Už to nemůžeme déle tajit, nadešel čas se vám pochlubit s něčím, na čem teď hodně intenzívně pracujeme. Ve čtvrtek 26. listopadu proběhne v jesenickém Kině Pohoda druhý ročník positivJE FESTIVALU, což je akce neskromně aspirující na nejpozitivnější den roku v okrese Jeseník.
Že prý se máme mít na pozoru před coronou, která organizaci akce může dost zkomplikovat. Jenže přátelé, my právě i v rouškách chceme vyslat signál, no, zakřičet něco ve smyslu, že "koronaviru navzdory Jesenicko funguje a chce jít vpřed" a přejeme si, abyste i vy příchodem na akci demonstrovali, že to vidíte podobně. Protože ještě jedna věc, i s rouškou na obličeji se můžete těšit na skvělý program.
Po zkušenosti z loňska jsme sáhli k jedné změně, už nebudeme studenty držet v sále celý den ;-) ale připravíme pro ně zajímavý dopolední blok, v jehož rámci je z pódia se svými inspirativními příběhy pozdraví 4 úspěšní rodáci/rodačky z Jesenicka, a kromě toho se jim v expo zóně představí některé z inovativních firem regionu, rozhodně to bude zajímavé.
Pro pracující lid chystáme dokonce šest příběhů úspěchu, za nimiž stojí lidé mající v občanském průkaze buď místo narození Jeseník a/nebo trvalé bydliště Jeseník. Počítáme i s afterparty, v kině se bude inspirovat, networkovat a pařit, co nám vládní nařízení dovolí.
Pro nás stěžejní věc bude trojice panelových diskusí, kde s regionálními lídry (starosty a starostkami, řediteli škol, majiteli firem a podnikateli) otevřeme tři důležitá témata - smart region, moderní vzdělávání a inovativní podnikání. Super je, že už máme do těchto panelů potvrzenu účast například brilantního komentátora českého školství Boba Kartouse nebo paní Rút Bízkovou, dámu, která je významnou spoluautorkou a propagátorkou strategie Smart Česko. Další jména řešíme. A hlavně řešíme přednášejících, postupně vám je budeme odtajňovat.
Teď by bylo super, kdybyste si čtvrtek 26.11. poznačili do svých diářů, moc rádi vás na oslavě positivJE uvidíme.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.