Zahrát si únikovku a přispět Jesenické devítce

12.12.2020

Tip na zábavu, na dárek a na dobrý skutek v jednom pro vás dneska máme. O první jesenické únikové hře jsme na positivJE psali 17. ledna 2018. Za jejím spuštěním stáli manželé Bára a Filip Wormovi, toho času oba dost aktivní v jesenickém vzdělávacím systému. Už před časem tuhle tzv. 'exit game' předali do správy zdejším skautům, aby ji provozovali.
No a ti na 2. ledna chystají premiéru zcela nové hry s názvem 'Tajemství rodu'. Jiří Kovalčík nám děj novinky popsal takto: "Majitel firmy pro tvorbu rodokmenů Richard Zabloudil dostal prazvláštní nabídku. Moc o ní nemluvil. Jednou ale zničehonic zmizel. Nikdo neví kam a policie je v koncích. Detektivní skupina má za úkol vypátrat podrobnosti jeho zmizení v kanceláři. Princip úniku z místnosti je jednoduchý. Během hodiny plníte různé logické úkoly, hledáte předměty, kódy a klíče, to vše s cílem uniknout ze zamčené místnosti a odnést s sebou věc, pro kterou jste se tam vydali.".
V Tajemství rodu zažijete hodinu solidního adrenalinu, určitě se skvěle pobavíte a dost možná stanovíte nový rekord hry (nejrychlejší?, nejpomalejší?). A ještě pomůžete skautskému oddílu Jesenická devítka s plněním jejich snu - modernizací skautské klubovny, na což jim slouží právě výdělek z provozu únikové hry.
No, a protože se blíží Štědrý den, možná byste někomu mohli věnovat dárkový poukaz, za krátkých zimních dnů s všelijakým počasím je indoorová zábava vždycky dobrou alternativou. Soutěžit mohou rodiny, kámoši a party, kolegyně a kolegové z práce. Zážitkové vouchery objednávejte na tomto linku https://www.exitjesenik.cz/poukazy/.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.