Zahraniční novináři jezdili Rychleby

04.10.2019

Pocitová kvalita života souvisí s tím, jak máte nastaveny vnitřní parametry toho, co potřebujete mít v blízkosti svého bydliště. Vedle nákupních center, přírody, sportovišť apod. sem patří i věci, které nevyužíváte ani nepotřebujete, ale jejich, byť jen hypotetická dostupnost je pro vás důležitá. A my si myslíme, že černovodské Rychlebské stezky, ta totální atrakce příznivců horských kol, může být právě tím, co nepotřebujete, ale co ve vás svou přítomností vzbuzuje dobrý pocit, a co vám nepřímo zkvalitňuje život. Souhlas?
A bude líp! Minulý týden tu na pozvání CzechTourismu a Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu přijeli zahraniční influenceři, kteří si velmi intenzívně zajezdili na Rychlebských stezkách. V jedné z nejlepších bikových destinací Česka, na které už 10 let kutají kopáči sdružení kolem Pavla Horníka. Cyklističtí novináři z USA, Finska, Itálie, Německa, Rakouska, Slovenska, Irska a Anglie na Jesenicku a Šumpersku strávili dva dny (Kopřivná, Rychlebské stezky, Areál Paprsek), během nichž okusili, jak chutnají Rychlebské hory v sedle kola a z tohoto tripu teď ve svých domovinách budou psát články, reportáže, fotoreportáže a recenze. Texty budou s vysokou pravděpodobností velmi pochvalné, takže je tu jistý předpoklad, že Jeseníky a Rychleby brzo objeví cyklisté z některých z výše zmíněných zemí.
Pilujte jazyky a buďte rádi, že tu Rychlebské stezky máme, aniž si to uvědomujete, dělají lepším to místo, ve kterém žijete.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.