Začalo hledání Sportovce roku Jesenicka

30.11.2020

Čím více věcí budeme dělat normálně, tím dříve se vrátíme do normálu. Ačkoli zrovna anketu Sportovec okresu Jeseník za rok 2020 půjde objektivně vyhlásit sotva stěží. Vždyť hromada sportovců neměla možnost závodit a bojovat o medaile a body. Soutěžní sezóna většiny z nich byla brutálně poznamenána jarní pandemií a tenhle nenormál platí i teď. Ale jak nás znáte, preferujeme dělat všechny ty věci, které inspirují a vyzdvihování úspěšných regionálních sportovců je inspirativní.
I za do finále jdoucí rok 2020 hledáme žáky a žačky, juniory a juniorky, muže a ženy, týmy i trenéry, veterány a osobnosti, hendikepované, taky krajánky, co dneska bojují za někoho jiného, ale vyrostli na Jesenicku, nejzajímavější sportovní akci roku...
Fajn, možná těch dobrých výsledků nestihli sportovci z Jesenicka tolik, to ale neumenšuje tu dřinu a píli, jíž musí každý závodní sportovec vyvinout, aby mohl ve své disciplíně uspět.
Milí čtenáři positivJE, pojďte nám pomoci udělat z letošního ročníku soutěže Sportovec okresu Jeseník 2020 co nejdůstojnější ceremoniál tím, že na e-mail cstv.je@email.cz anebo klidně tady do komentářů napíšete svůj tip na nej sportovce Jesenicka.

Foto (zdroj): Richard Kapustka

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies