Za lyžováním i do Lipové

18.11.2018

Blíží se nejdůležitější období zdejšího cestovního ruchu, zimní střediska vzývají nebesa, aby poslala sníh a ono to nebude trvat dlouho a bílá pokrývka přijde. A zase se roztočí regionální ekonomika obsluhující běžkaře a sjezdaře, takže rolby, skútry a sněžná děla, vleky, půjčovny i lyžařské školy, všechno tohle bude makat a vydělávat.
Lyžařská střediska ale musí modernizovat, aby udržela krok ze stále náročnějšími návštěvníky, a hlavně aby uměla zajistit podmínky i v dobách slabších zim. Tři nová sněžná děla pořídilo na novou sezónu Ski Centrum Miroslav v Lipové. To lze považovat za středisko vhodné pro rodiny a mírně až středně náročné lyžaře. Areál se čtyřmi lanovkami nabízí přes 3 kilometry sjezdovek a jeden snowboardový park s překážkami. Jedna sjezdovka je osvětlená, zalyžovat si v Lipové stihnete i po práci, když jiné sporty venku dělat nejde. A ratolesti můžete dávat do dětské lyžařské školičky.
Resort Miroslav patří už mnoho let na mapu lyžařských cílů v Jeseníkách, tak vlekařům a celému personálu přejeme krásnou zimu a tisíce prodaných skipasů.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.