Z jesenických policistů tekla krev

09.05.2019

Promiňte ten bulvární titulek, chceme ale přitáhnout vaši pozornost k dobrému skutku v podání těch, kteří jsou občas terčem vtípků či zloby, přitom jsou to oni, kdo dohlíží na naši bezpečnost, někdy i s nasazením vlastního života. Naopak, my k nim máme chovat veliký respekt.
Policisté z Jesenicka se hromadně vypravili do Jesenické nemocnice, kde v 28 lidech darovali přes 13 litrů krve, a to už je pro krevní banku obstojná dávka životadárné tekutiny. Akce k tomuto záslužnému činu přilákala na transfuzní stanici 9 nových dárců, zbylých devatenáct policistů už nastavilo paži opakovaně. I tohle vysoké číslo účasti svědčí o tom, že lidé z bezpečnostních a záchranných složek mají tenhle zodpovědný přístup "v krvi", to samé platí pro hasiče a vojáky. Má to i jiný pozitivní rozměr, policisté pracující na Jesenicku jsou zdraví. Jak víte, před samotným odběrem jsou proklepnuti lékařem, takže tlak, krevní obraz, jaterní testy ...
Mějte to na paměti, až budete dostávat pokutu za rychlost a ta sprostá slova si schovejte pro někoho jiného. Děkujeme Policii ČR.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.