Youtube dnes plný inspirace pro Jesenicko

26.11.2020

Pro nás je to dneska velký den, vlastně nejdůležitější den v roce. Jistou nervozitu samozřejmě způsobuje premiérový živý přenos positivJE FESTIVALU, ale naprosto bez debat převažují pozitivní vibrace, protože dneska to bude na internetu, minimálně na youtubovém kanálu positivJE, pořádná šou.
O panelových diskusích jsme toho napsali už hodně, dneska o Jesenicku budou mluvit chytří lidé. My vás ale chceme pozvat na program FESTIVALU až odpoledne, v podvečer (17.00-19.25), kdy se na displeje vašich počítačů a mobilů bude dobývat 5 velmi zajímavých osobností zásadně fixovaných na okres Jeseník.
Na tomhle linku k vám vyšle inspiraci Adam Pobořil, co je mistr zvuku u světového výrobce gramofonových desek, Martin Kolář, který z Nových Vilémovic pracuje pro Google ve Skandinávii, Veronika Ambrozyová v Člověku v tísni lektorující téma klimatické změny a běhající duo otec Emil a syn Jakub Vodákovi. Každý od nás dostane 25 minut, v nichž vás zaujme, pobaví, inspiruje, překvapí... a vy to budete sledovat z pohodlí domova.
Vítejte v 'novém normálu', v němž online vládne informačnímu toku a positivJE se může díky přenosu Voltage multimedia studio Marka Kačora na chvíli cítit jako velká televizní produkce. A ano, positivJE FESTIVAL se letos koná i díky partnerům, co nás v koronakrizi podrželi. Díky Inovační centrum Olomouckého kraje, Priessnitzovy léčebné lázně, Česko-slezská výrobní, Fenix, Naturfyt BIO, M.B.A. Finance, Město Jeseník a MKZ Jeseník.
Přejeme se, ať se na nás dnes koukáte a určitě nám dejte vědět, co se vám z celého dne nejvíce líbilo.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.