Výukové mapy pro děti

11.06.2018

Český školský systém vykazuje jisté známky zkostnatělosti a rodiče si častokrát nemohou být jisti, jestli jejich děti dostávají vzdělání adekvátní dnešní době. Taková situace je podhoubím pro nejrůznější aktivity rodičů a neziskovek, které se snaží "zespodu" školství ovlivňovat.
Z podobného soudku je i snaha manželského páru z Bělé pod Pradědem, který je vyznavačem výukové metody Montessori a pro tyto potřeby vyvinul a začal vyrábět prakticky nezničitelné hravé mapy. Sami k tomu říkají: "Naše mapy reagují na reálnou poptávkou po maximálně jednoduchém zobrazení, nezničitelném materiálu a praktickém užití ve školách, školkách a menších dětských kolektivech.".
Tyto vzdělávací mapy (ČR a Svět) nejsou určeny ani náhodou pouze pro alternativní školství, stejně dobře poslouží i v klasických školách a školkách, doma, či v jiných dětských kolektivech. Už dnes jsou využívány ve školách po celé republice.
Komu se líbí, objednávejte tady https://bit.ly/2y1MyGa anebo apelujte na svoje ředitelky a ředitele, ať objednávají oni. 

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.