Vyrobte s gymplem přáníčka pro zdravotníky

04.12.2020

Jakmile je vám 40 a více let, může se vás týkat jeden blížící se fenomén, kdy dospívající mladší generace narozená už do věku internetu vás bude doma či v práci školit, minimálně v onlinu. Prostě bude v něčem lepší než vy, tak to kousněte.
A pojďme si to vyzkoušet, chcete? Na maličkosti, ale milé.
Studentská rada Gymnázia Jeseník přichází se sympatickou výzvou - veřejnou sbírkou vánočních přání. Ruční výtvory a výtvarné kreace se stromečky, baňkami, vločkami či andílky, jež vyrobíte doma, chtějí před Vánocemi rozdat mezi ty, kteří na Štědrý den nebudou doma se svými rodinami. Políčeno mají minimálně na 100 přáníček pro sloužící personál a ležící pacienty v Jesenické nemocnici. To si myslíme, že se stovkou přání jim pomůžete, a že dokonce toho bude více, aby studenti mohli s předvánoční atmosférou zajít třeba do domova pro seniory a tak. Vyzýváme i školy a školky, aby v rámci výtvarné výchovy vzniklo pod rukama dětí aspoň pár vánočních přání do téhle gymplácké sbírky.
Svoje výtvory noste po dohodě se šéfkou studentské rady Amálií Štrajtovou na GymJes, anebo je odevzdávejte v pekárně Pletýnka na Masarykově náměstí vedle 'hladového okna'. Děkujeme.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.