Vinckovo kafe v gastro průvodci Lukáše Hejlíka

15.05.2019

Možná se tady rodí česká obdoba michelinského průvodce, která se stane respektovaným seznamem fakt dobrých podniků, protože za tímhle projektem stojí herec Lukáš Hejlík a ten má Česko se svým pořadem LiStOVáNí projeté křížem krážem.
Právě dnes vychází kniha '365 Gastromapa Lukáše Hejlíka' - průvodce s 365 kavárnami a restauracemi, v nichž Lukáš byl, chutnal a hodnotil (výběr sestavil z asi 1500 navštívených gastro zařízení). To zásadní pro nás je, že Jesenicko v knize reprezentuje Vinckovo kafe, úspěšná lázeňská kavárna, jíž provozuje Martin Manů. Už místo má atmosféru, protože kavárna se nachází v rodném domě Vincenze Priessnitze a to je tedy závazek. Na každém místě podniku, v každém soustu vlastnoručně pečených dezertů, s každým srknutím skvělé kávy i z každého slova obsluhy je cítit, že tady to dělají s láskou. Líbí se nám Martinovo motto: "Tvoříme prostor pro lidi, kteří si váží sami sebe.", tak to my si pro změnu vážíme poctivého podnikání kavárníka Martina Manů.
Gratulujeme k úspěchu a všechny vás posíláme do Vinckova kafe, kde dostanete supr kávu, mega dortíky, pecka polévky no a nejlepší česká piva - Bernard a minipivovarský Clock.  

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.