Videomág Neuwirth točí reklamy na Jeseníky

21.08.2018

Zase jeden důkaz, že jít si za svým snem se vyplatí, ať jím je cokoli. Tomáše Neuwirtha z Jeseníku to už dávno táhlo k focení a natáčení videí. A protože mu to šlo od ruky, bylo co točit a co fotit a Tomáš se měl co otáčet, aby každému vyhověl, a přitom nezapomínal chodit do svého zaměstnání, že v roce 2013 sekl s prací a naplno se pustil do budování vlastní firmy. Už 15 let tak pod značkou SKYART studio produkuje všemožná videa, fotky, občas si odskočí k výrobě webových stránek či jiných grafických věcí. Je šťastný, protože dělá, co ho baví, je schopen se tím uživit a je svým pánem.
Tomovou specialitou jsou videozáběry z dronu, které na Jesenicku začal pořizovat mezi prvními, ne-li úplně první. Proto na jeho video kanále SKYART najdete už 150 videí s téměř 250tis. shlédnutími. K jeho tvorbě se už na internetu doklikali lidé ze 145 zemí světa. Možná i to pomohlo k tomu, že se mu letos poprvé podařilo dostat svůj snímek 'Čas-OFF-kA na Šerák 2017' na Mezinárodní festival outdoorových filmů. To je pro něj mega úspěch a povzbuzení, když se prosadil mezi 1289 přihlášenými filmy a vešel se mezi 126 vyvolených.
Od roku 2015 Tomáš občas vyšívá na svém hobby projektu Jesenicko TV, kam postupně přibývají videa významných míst našeho kraje. Internetový kanál má potenciál být regulérním informačním portálem pro návštěvníky okresu Jeseník, jen by to potřebovalo najít partnera, který by tomu pomohl finančně. Nevíte o někom?
Jste-li firma, která se chce svým video profilem odlišit od konkurence nebo chcete prostřednictvím unikátních záběrů z dronu představit svůj projekt? SKYART studio Tomáše Neuwirtha vám s tím pomůže.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.