Veronika Ambrozyová vyhrála E.ON Energy Globe 2020

26.10.2020

Skvělý úspěch si v sobotu připsala jesenická rodačka Veronika Ambrozyová, když získala prestižní ocenění E.ON Energy Globe 2020, kde v kategorii 'Vzdělávání' soutěžila se svým online kurzem 'Klimatická změna'. Ten pro Člověka v tísni připravila s kolegyní Veronikou Endrštovou.
My jsme o Veronice na positivJE psali 14. září 2020 a snad můžeme připustit, že i vaše hlasy jí k téhle eko ceně pomohly, článek o ní a jejím projektu se vám totiž, soudě dle lajků, líbil. Hlavně on ten vzdělávací program je nesmírně přínosný, a i když se zdá, že popíračů klimatických změn ubývá, je potřeba tohle téma neustále posouvat a edukovat. Edukuje i Člověk v tísni a pro střední školy z Jeseníku platí, že do programu mají dveře stále otevřené.
Během přenosu České televize vznikla jedna lehce delikátní situace, Veronice předával cenu jiný borec z Jeseníku, Petr Vítek. Ten Petr Vítek, co do Česka přivedl Impact Hub a dneska v roli spoluzakladatele řídí společensky prospěšné investice fondu Tilia Impact Ventures.
To nám zase jednou udělalo dobře u srdce, že v Praze má Jeseník skvělé lidi.

Foto (zdroj): E.ON Energy Globe

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies