Velmi osobní zpověď Peppy Khola

10.12.2020

Jsme docela blízko u stále ještě klubající se pěvecké kariéry Peppy Khola a ukazuje se, že ono je to jako se vším, jde to pomaleji, než si na začátku myslíte. Nic překvapivého, že? A to se domašovský rodák velmi snaží.
Dálkově dodělává management na střední škole v Pardubicích, na jaře chce mít maturitní vysvědčení. Pilně se pod odborným dozorem paní učitelky Beťákové ze ZUŠ Jeseník připravuje na přijímačky na konzervatoř, a taky se pokouší tlačit do světa již natočené písničky.
A právě včera měl premiéru Peppův zbrusu nový videoklip k písni Nightmare (Noční můra). V ní je Peppa Khol hodně osobní. V textu se vyznává ze svých vlastní psychických obtíží, kterými trpí, aby tak dodal pozitivní inspiraci všem stejně nemocným. Mluvíme tady o obsedantně kompulzivní poruše, tzv. OCD (úzkostné stavy, vtíravé myšlenky apod., poznámka autora). Peppa video okomentoval takto: "Chci ukázat ostatním, kteří tímto trpí, že musíme bojovat s tímto zlem, a že se nesmíme vzdát. Sám dobře vím, jak je to složité, ale také vím, že se to dá zvládnout. Proč zpívám ve videoklipu mezi poli? Odpověď je jednoduchá... Na louce, na poli, kde se člověk může vykřičet ze svých úzkostí je jedna z nejlepších metod, jak úzkost potlačit."
V klipu tancuje Kristýna Sedláčková z Yesdance Jeseník, hudba i slova jsou dílem samotného interpreta, tak posuďte sami, kam se Peppův repertoár sune. Na příště slibuje rychlejší písničku a taky jeden duet.
Tak zvládni maturitu, a pak tfuj tfuj tfuj, ať to klapne na konzervatoř ;-)

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.