Včerejšek byl nejpozitivnějším dnem v roce

07.06.2019

Včera positivJE zažilo opravdu speciální den. V jesenickém kině se sešla elita regionu, a to jak v roli vystupujících, tak v roli diváků. Na pódiu se vystřídalo 12 zajímavých řečníků, kteří se účastníkům konference svěřili se svými příběhy úspěchu. Opravdu musíme všem spíkrům vyseknout poklonu za to, jak zodpovědně k účasti přistoupili.
A protože s organizací celého dne velmi výrazně pomohli zaměstnanci Městských kulturních zařízení Jeseník, dovolte nám vyslat vřelý dík i jim.
Velmi nás hřál pohled do publika, kde vedle sebe seděli studenti a učitelé, živnostníci s kapitány zdejších velkých byznysů ... Punc prestiže akci dodala účast několik starostů a starostky Jeseníku, která akci slavnostně zahájila. V sále chvíli poseděl i senátor Miroslav Adámek.
Prakticky celý den jsme se všichni shodovali na tom, že Jesenicko je opravdu dobrým místem pro život, hláškou dne, alespoň z našeho pohledu, byla věta, která zazněla z úst současného šéfa rodinné firmy Gastro Mach - Honza Mach představil nové motto firmy, které zní "Jeseník je za odměnu.". Může se vám to zdát banální, ale my v tom cítíme obrovskou pravdu a marketingový potenciál. A i kdyby to byla ta jediná věc, jíž si z FESTIVALU odnášíte, tak by akce splnila účel.
Ke všem hostům konference se budeme na positivJE samozřejmě vracet.
A co vy, kteří jste na FESTIVALU byli, dejte nám vědět, jak na vás akce působila, co se líbilo a co ne.

Foto (zdroj): Michal Sedlák

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.