V Bělé se zabaví děti i dospělí

15.03.2018

Není tomu tak dlouho, kdy rodiče dětí měli problém, kde si hrát, jak děti zabavit, když je špatné počasí. To platilo jak pro místní rodiče, tak pro rodiny s dětmi trávícími v našem kraji dovolené. Dnes je to znatelně lepší a na mapu tzv. 'mokrých variant' se významně zapsalo centrum Bělá v pohybu https://www.belavpohybu.cz/, které v Bělé pod Pradědem stojí na místě bývalého kina.
Zbrusu nová stavba je unikátní v tom, že se zde mohou zabavit jak děti, tak dospělí. Pokud jde o dětskou část centra (I. patro), pak zde naleznete provazovou cestu se skluzavkou, balónkové koupaliště, kostkoviště a spoustu stanovišť, na nichž se děti mohou dovědět více o přírodě v Jeseníkách. Velmi hravou formou je tu prezentována fauna a flóra zdejších hor, což lze považovat za elegantní reklamu na jesenickou přírodu.
Přízemí je určeno dospělým. Ti si zde mohou vyzkoušet sporty a aktivity, k nimž se v běžných tělocvičnách nedostanou, to dělá Bělou v pohybu atraktivní. Kdo má zájem, vyzkouší si zde trenažer alpského lyžování, trenažer biatlonu, vč. střelnice, nechybí zde boulderingová stěna, lanové překážky anebo fitness hit TRX posilovací systém. Makačka i zábava v jednom.
Nechybí zde občerstvení, takže běžná rodinka zde dokáže strávit dvě hodiny. Ratolesti i rodičové si zasportují, možná si najdou nové kamarády a znovu si uvědomí, jak skvělé místo pro život okres Jeseník je. Tak sportu zdar! 

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.