Úžasná místa nejen Jeseníků a Rychlebských hor

24.04.2021

Když máte v nohách 40 navštívených zemí, a pak poctivě prochodíte Českou republiku, máte solidní mandát k tomu, spustit portál, kde své zážitky z cest sdílíte. Mluvíme o Kristýně Audiové, která stojí za Úžasnými místy.

Mluvíme tady o stejnojmenné facebookové skupině plné neotřelých cestovatelských zážitků z celého Česka, která má přes 537 tisíc členů a tipy se týkají i Jeseníků a Rychlebských hor.

Milovnice výletů Kristýna dokázala během jednoho měsíce spustit Úžasná místa také v mobilní aplikaci. Kombinace appky a sociální sítě už začíná být pro cestovní ruch na Jesenicku důležitým zdrojem informací, protože aplikace je už v asi 20 tisících telefonů.

Při podrobnějším pohledu na to, jaká místa a lokality autorka projektu za Jesenicko do výběru dala, si samozřejmě představte klasiku v podobě Zlatého chlumu, Rejvízu, Zlatorudných mlýnů a tak dále, ale je tady pokus promovat i místa prozatím méně známa, jako například Památník obětem hor na Červenohorském sedle, fotogenická Sluneční brána v jesenických lázních, vyhlídka z Červené hory... a jiné.

Pokud se po přečtení článku rozhodnete do FB skupiny 'Úžasná místa v Česku' vstoupit, otevře se vám možnost stát se v ní influencerem Jeseníků pro půl milionu lidí a je na vás, jak budete propagovat nová úžasná místa, kam turismus potřebujeme nasměřovat.

Foto (zdroj): Úžasná místa

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.