Už jen dnes můžete ovlivnit dramaturgii koncertu Studenti sobě

24.05.2024

To je geniální, tenhle studentský projekt! Letos se už svého 13. ročníku dočká koncert Studenti sobě, který proběhne symbolicky 13. června ve Smetanových sadech. Za přehlídkou mladých umělců stojí studentská rada Gymnázia Jeseník.

Program se tradičně opírá o školní kapely, školní dramaťáky a umělecky založené teenagery, jenže letos pořádající gympláci přichází se super novinkou. Hlavní stage a areál letního divadla, kde se akce uskuteční, otevírají mladým hudebníkům, výtvarníkům a tanečníkům ze všech středních škol Jesenicka.

Pokud by se organizátorům podařilo přilákat na pódium studenty z průmyslovky, hotelovky s obchodkou, SŠ gastronomie, farmářství a služeb i z odborné školy v Lipové, pak by název kulturního festivalu Studenti sobě pasoval jako víte co na hrnec.

Pro vážné zájemce o hudební, taneční nebo divadelní vystoupení, recitátory a výtvarníky důležitá zpráva – uzávěrka přihlášek končí dnes. Byť pořadatelé se tváří shovívavě a že by prý do víkendu na vaši přihlášku počkali ;-) Zaregistrovat se můžete zde.

Vy ostatní si koncert Studenti studentům 13. června (od 17hod.) zapište do diáře, v publiku totiž mohou být i dospěláci.

Kamil Kavka
Foto (zdroj): Tomáš Horčička

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.